Дикуни Ойкумени. Книга перша. Вовченя
Авторы:
Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: uk
Марк Кай Тумідус, громадянин Великої Помпілії, змалку мріяв про кар'єру військового. Розрив із батьком, сльози матері, мовчазний докір діда — ніщо не могло змінити рішення юнака. Кар'єра склалася, але не так, як розраховував молодий Марк. Курсант училища абордажної піхоти; щасливий дуелянт, невдаха-в'язень гауптвахти. Рядовий боєць, гроза «дідів» з мечами в петлицях, завсідник лазарета; вбивця отамана Гната. Молодший офіцер зовнішньої розвідки, третій навігатор «Дикуна», який змінив ім'я на прізвисько Бич. Людина з двома життями, і обидва, здається, добігають кінця. Гвардії легат Тумідус, дядько Марка, міг би пишатися племінником. Чи зможе племінник пишатися дядьком — зрадником батьківщини, позбавленим расового статусу? Переклад: Лорина Тесленко (Філоненко).
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Дикуни Ойкумени. Книга перша. Вовченя

Авторы: Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: uk

Усім відома горда зарозумілість, з якою помпіліанці ставляться до людей інших рас. Зазначимо: до вільних людей. Чужу свободу вони сприймають інакше, ніж ми, — для Помпілії це нафта і газ, ядерний розпад, енергія для промисловості. Але варто вільній людині стати рабом, як вона більше не може розраховувати на зарозумілість помпіліанця. Вона взагалі ні на що вже не може розраховувати. Байдужість — товста, могутня кірка льоду, під якою — чорна безодня, що приховує чудовиськ.

Власне, тут — в унікальному симбіозі помпіліанця і раба — криється суть нашого непорозуміння. Тут же заритий корінь усіх неврозів і комплексів, що лежать в основі психіки здорового(підкреслюю: здорового!) помпіліанця…

Адольф Штильнер, доктор теоретичної космобестіології

КНИГА ПЕРША

ВОВЧЕНЯ

Загрузка...