Блудний син або Ойкумена: двадцять років потому. Книга перша. Відщепенець
Авторы:
Генрі Лайон Олді
Год: 2024
Язык: uk
Гюнтер Сандерсон — молодий емпат з освіченого Ларгітаса, володар унікальних здібностей. Мірра Джутхані — бродяжка з жебрачій Чайтри, зоряна автостопщиця, яка заробляє на життя енергоресурсом власного тіла. Хто б міг припустити, що випадкова зустріч Гюнтера і Мірри на околицях загадкового Саркофага поставить дві космічні цивілізації на межу війни, ловці зіб'ються з ніг, полюючи за дивовижною здобиччю, а світила науки зламають свої високоорганізовані мізки, намагаючись розібрати чудо по гвинтиках? Що далі? Всесвіту ніколи не бути колишнім. «Блудний син» — п'ятий роман епопеї «Ойкумена», яка давно заслужила любов читачів. Переклад: Лорина Тесленко (Філоненко).
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Блудний син або Ойкумена: двадцять років потому. Книга перша. Відщепенець

Авторы: Генрі Лайон Олді
Год: 2024
Язык: uk

Антис — людина, яка від народження наділена здатністю до переходу в змінений, розширенийстан (за К. Челковцевим), і, як наслідок, — до виходу у відкритий космос без засобів захисту й переміщення там з надсвітловими швидкостями без використання РПТ-маневрів.

У зміненому стані розум і тіло антиса є єдиним енергетичним згустком величезної потужності.

Соціалізація антисів ускладнена: в дитинстві вони часто бувають запальні, дратівливі, схильні до невмотивованої агресії. Тому в населених секторах Галактики діють спеціальні служби з виявлення антисів у віці 5–7 років. Виявлені діти виховуються досвідченими педагогами за спеціальними методиками, які полегшують подальшу соціалізацію.

У результаті більшість антисів зростає з усвідомленням своєї відповідальності перед людством. Періодичні спалахи їхньої антисоціальної активності носять локальний характер і мають мінімальні наслідки.

Мала Галактична Енциклопедія, том 2.

КНИГА ПЕРША

ВІДЩЕПЕНЕЦЬ

Загрузка...